Таро гороскоп Водолій

Водолій (21. 1.–18. 2.)

Сила

Таро гороскоп Водолій . Одна карта.

Карта Сила Вісімка Старший Аркан Таро

Вам необхідно довіряти своїй внутрішній силі, терпінню і м’якості, це допоможе успішно вирішити всі проблеми. Зараз саме час для того, щоб знайти віру в себе. В даний момент ви займаєте міцне становище і здатні протистояти тому, хто робить на вас тиск.
Ви можете направити свої потреби в правильне русло, це допоможе вам стати здоровим і домогтися успіху. У сфері здоров’я – чекайте зцілення і відновлення життєвих сил.
Люди, які можуть вплинути на вас, або на ваше життя в цей період
Легкоатлети. Важкоатлети. Гімнасти. Ті, чия професійна діяльність пов’язана з тваринами. Цілителі. Люди, які дотримуються здорових переконань.

Можна подивитися гороскоп на рік

Можна зв’язатися щоб скласти індивідуальний гороскоп.

Таро прогноз на тиждень 24.06 – 30.06

Колесо фортуни

Карта Колесо Фортуни Десять Старший Аркан Таро

Ви починаєте новий цикл, для якого характерні зміни обставин в кращу сторону. Це обіцяє вигідні зміни і тривалий прогрес. Наведено в рух сили, які ведуть до зростання. Швидкі зміни принесуть нові можливості, і це зробить ваше життя краще. Нові обставини можуть покласти край минулим труднощів і стати передвісником періоду везіння і успіху.
Можливо, вам буде потрібно прийняти важливе рішення, яке вплине на хід подій в майбутньому. Ось-ось почнеться нова глава вашому житті. Зараз для вас закінчується черговий етап, і ви готові почати щось нове. Перст долі благоволить вам. Іноді Колесо Фортуни має буквальне значення: у вашому житті з’явиться новий засіб пересування.
Люди, які можуть вплинути на вас, або на ваше життя в цей період
Гравці. Спекулянти. Щасливчики.