Таро гороскоп Терези

Терези (23. 9.–23. 10.)

Таро гороскоп на тиждень 01.07 – 07.07

Вежа

Таро гороскоп Терези. Одна карта.

Карта Вежа Шістнадцять Старший Аркан Таро

Поява Вежі найчастіше віщує швидкі шокуючі і трагічні зміни. Звичний уклад вашого життя починає руйнуватися, і вам доводиться спостерігати розпад старого способу життя. Може трапитися, що вам раптово доведеться продати будинок, переїхати на нове місце проживання, поміняти місце роботи, змінити професію, або ж в ваших відносинах з ким-небудь відбудуться значні зміни.
Сенс цих змін полягає в тому, що вам необхідно буде засвоїти якусь важливу істину про самого себе і вступити відповідно до отриманих знань. Зміни, які передвіщають цією картою, спричинять за собою осягнення істини, яка змусить вас звільнитися від помилкових конструкцій в своєму житті і визначити справжню ціну собі. Чим більше ви будете чіплятися за помилковий спосіб життя, тим більш руйнівними будуть зміни.
Зараз саме час звільнитися від сковували загальноприйнятих умовностей і помилкових переконань, які стримують ваш зріст. Структура, яка обмежує вас, повинна бути зруйнована, і лише тоді ви знайдете просвітлення.
Іноді ця карта позначає крадіжку, втрату роботи, сімейні сварки або проблеми з власністю.
Люди, які можуть вплинути на вас, або на ваше життя в цей період
Агресивні, енергійні люди, які кидають виклик вашу думку. Ті, хто болять або стають причиною розриву. Люди, які перенесли важкий життєвий удар. Жертви природних катаклізмів.

Можна подивитися гороскоп на рік

Можна зв’язатися щоб скласти індивідуальний гороскоп.