Таро прогноз Стрілець

Стрілець (23. 11.–21. 12.)

“Диявол”Ви відчуваєте, що потрапили в пастку, яку, швидше за все, самі собі і влаштували. Можливо, вас обтяжує якесь сильне захоплення. Відмовляєтеся ви припинити проблематичні стосунки? Чи складно вам відмовитися, коли ви відчуваєте, що це дійсно потрібно зробити?
Коли з’являється Диявол, варто задуматися: можливо, ви занадто прив’язані до матеріального світу або вас охоплюють розгнуздані пристрасті, може бути, ви підтримуєте з будь-ким не найкращі стосунки або ж вас занадто займає фінансовий добробут? Страхи і негативне мислення отруюють ваше життя.
Диявол попереджає: ви не повинні використовувати своє становище або вплив, щоб маніпулювати іншими людьми. Ви попали в свою власну пастку, і зараз прийшов час повернутися обличчям до своїх страхів і до того, що вас стримує. Ваша безнадійність і переконання в тому, що нічого не можна змінити, стримують ваш зріст.
Чому ви так впевнені, що ваша доля – тільки страждати? Бийтеся зі своєю тінню, це дозволить вам розвиватися далі.
Люди, які можуть вплинути на вас, або на ваше життя в цей період
Ті, хто надто переймаються грошима. Ті, кому притаманні нездорові захоплення. Жадібні, дріб’язкові люди. Ті, ким управляють ниці пристрасті. Деструктивні люди. Жінки, яких б’ють, і чоловіки, які їх б’ють. Ті, чиє життя в певній мірі має безпосереднє відношення до рабства або залежності.