Таро прогноз Стрілець

Стрілець (23. 11.–21. 12.)

“Вежа”

Карта Вежа Шістнадцять Старший Аркан Таро

Поява Вежі найчастіше віщує швидкі шокуючі і трагічні зміни. Звичний уклад вашого життя починає руйнуватися, і вам доводиться спостерігати розпад старого способу життя. Може трапитися, що вам раптово доведеться продати будинок, переїхати на нове місце проживання, поміняти місце роботи, змінити професію, або ж в ваших відносинах з ким-небудь відбудуться значні зміни.
Сенс цих змін полягає в тому, що вам необхідно буде засвоїти якусь важливу істину про самого себе і вступити відповідно до отриманих знань. Зміни, які передвіщають цією картою, спричинять за собою осягнення істини, яка змусить вас звільнитися від помилкових конструкцій в своєму житті і визначити справжню ціну собі. Чим більше ви будете чіплятися за помилковий спосіб життя, тим більш руйнівними будуть зміни.
Зараз саме час звільнитися від сковували загальноприйнятих умовностей і помилкових переконань, які стримують ваш зріст. Структура, яка обмежує вас, повинна бути зруйнована, і лише тоді ви знайдете просвітлення.
Іноді ця карта позначає крадіжку, втрату роботи, сімейні сварки або проблеми з власністю.
Люди, які можуть вплинути на вас, або на ваше життя в цей період
Агресивні, енергійні люди, які кидають виклик вашу думку. Ті, хто болять або стають причиною розриву. Люди, які перенесли важкий життєвий удар. Жертви природних катаклізмів.