Таро прогноз Стрілець

Стрілець (23. 11.–21. 12.)

Таро гороскоп на тиждень 01.07 – 07.07

Місяць

Таро гороскоп Стрілець. Одна карта.

Карта Луна Вісімнадцять Старший Аркан Таро

Традиційно Місяць попереджає про обман, брехні, нечесності, сумні, небезпеки, самообманом і «місячних фантазіях» (часто те, що нам подобається при місячному світлі, вдень виявляється зовсім іншим).
Карта Місяць говорить про те, що ви вступаєте в період нестабільного настрою і невпевненості. У цей проміжок часу вам належить подолати перешкоди на рівні вашої підсвідомості, щоб отримати можливість рухатися далі. Те, що було невидимим або таємним, стане явним. Ви зможете знайти гідне застосування своїм талантам в літературі, живописі, акторській майстерності, психології або психотерапії.
Можливі подорожі, особливо по воді. Ви помічаєте, як вкорінені шаблони минулого впливають на вашу поведінку в сьогоденні. Остерігайтеся необережних вчинків.
Зараз вам варто прислухатися до своїх снів, почуттів, передчуттям, інтуїції. Дуже важливо зрозуміти, який прихований сенс криється за зовнішньою стороною подій, що ховається в минулому. Можливо, вам варто більше довіряти своїм почуттям, ніж покладатися на логічний аналіз.
Щось відбувається за вашою спиною, проте скоро це стане явним, як, втім, і все таємне. Карта Місяць говорить про те, що ваша мати або жінка, яка замінює її, буде відігравати значну роль в ваших майбутніх справах.
Люди, які можуть вплинути на вас, або на ваше життя в цей період
Позитивні впливу: Матері. Жінки. Мандрівники. Художники. Люди, наділені неординарними психічними здібностями. Творчі люди. Письменники. Поети. Ветеринари. Актори. Нещасні закохані. Психотерапевти. Психологи. Провидці. Ті, хто час від часу звертаються до своєї підсвідомості. Ті, хто любить тварин. Негативні впливи: Брехуни. Шахраї. Обманщики. Розтратники. Ті, хто вішають вам «локшину на вуха». Непрактичні мрійники.

Можна подивитися гороскоп на рік

Можна зв’язатися щоб скласти індивідуальний гороскоп.