Таро гороскоп Овен

Овен (21. 3.–20. 4.)

Cправедливість

Карта Правосуддя Одинадцять Старший Аркан Таро

Зазвичай карта Справедливість вказує, що ви повинні зважити безліч факторів, щоб прийняти розумне і обдумане рішення. Карта радить вам все ретельно і мудро обміркувати, перш ніж приймати остаточне рішення. Це карта спокою і рівноваги.
Буде добре, якщо ви переконаєтеся, чиста ваша совість, і спробуєте взяти до уваги точку зору іншої людини, перш ніж зробити моральний вибір. Результат вашої справи буде справедливим. Карта Справедливість може також вказувати на ваше участь в юридичних розглядах в майбутньому. Судові справи будуть розглянуті чесно і неупереджено. Зрештою справедливість восторжествує.
Незацікавлена ​​третя сторона може посприяти прийняттю справедливого рішення. Якщо хтось був неправий по відношенню до вас, він скоро принесе вам свої вибачення. Якщо ж ви поступали несправедливо, то скоро і вам доведеться відповідати за свої вчинки.
Люди, які можуть вплинути на вас, або на ваше життя в цей період
Арбітри. Адвокати. Судді. Свідки. Представники офіційної влади. Ті, хто мають прийняти рішення. Суд присяжних. Ті, хто мають принести свої вибачення.

Можна подивитися гороскоп на рік

Можна зв’язатися щоб скласти індивідуальний гороскоп.