Таро гороскоп Козеріг

Козеріг (22. 12.–20. 1.)

“Колісниця” Колісниця вказує на потребу в будь-якій ситуації залишатися зосередженим і контролювати протиборчі сили, щоб продовжувати рух вперед. Ви здатні спокійно ставитися до наказів, це допомагає вам дотримуватися «золотої середини» між несумісними думками, почуттями і бажаннями. У той же час ви відчуваєте, що не здатні прискорити отримання результату, тому зараз найкращий спосіб дії – плисти за течією.
Можливо, в даний час ви боретеся за самоствердження і вам потрібно розібратися, чому ваші думки, емоції і бажання знаходяться в конфлікті між собою. Ви зможете не звернути з обраного шляху, якщо ваше рішення буде твердим. Вашої стратегією повинні стати рішуче просування вперед і чітко визначена мета. Ви подолаєте всі труднощі і вийдете з ситуації, що склалася переможцем.
Складна ситуація вирішиться на вашу користь. Ваша сила волі і чітко визначена мета допоможуть вам опинитися на висоті. Колісниця може позначати подорож, покупку машини або використання нового для вас виду транспорту.
Люди, які можуть вплинути на вас, або на ваше життя в цей період
Військові. Посильні. Професійні водії. Автомобілісти. Мандрівники. Люди, пов’язані з транспортом. Переможці. Люди, які знаходяться в світі з самим собою.