Таро гороскоп Козеріг

Козеріг (22. 12.–20. 1.)

“Справедливість”

Карта Правосуддя Одинадцять Старший Аркан Таро

Зазвичай карта Справедливість вказує, що ви повинні зважити безліч факторів, щоб прийняти розумне і обдумане рішення. Карта радить вам все ретельно і мудро обміркувати, перш ніж приймати остаточне рішення. Це карта спокою і рівноваги.
Буде добре, якщо ви переконаєтеся, чиста ваша совість, і спробуєте взяти до уваги точку зору іншої людини, перш ніж зробити моральний вибір. Результат вашої справи буде справедливим. Карта Справедливість може також вказувати на ваше участь в юридичних розглядах в майбутньому. Судові справи будуть розглянуті чесно і неупереджено. Зрештою справедливість восторжествує.
Незацікавлена ​​третя сторона може посприяти прийняттю справедливого рішення. Якщо хтось був неправий по відношенню до вас, він скоро принесе вам свої вибачення. Якщо ж ви поступали несправедливо, то скоро і вам доведеться відповідати за свої вчинки.
Люди, які можуть вплинути на вас, або на ваше життя в цей період
Арбітри. Адвокати. Судді. Свідки. Представники офіційної влади. Ті, хто мають прийняти рішення. Суд присяжних. Ті, хто мають принести свої вибачення.