Таро гороскоп Козеріг

Козеріг (22. 12.–20. 1.)

Таро прогноз на тиждень 24.06 – 30.06

Відлюдник

Карта Відлюдник Дев`ять Старший Аркан Таро

Зараз саме час для того, щоб відійти від мирського і зайнятися пошуком істини в самоті. Необхідно відпочити, в тиші поміркувати про ситуації, що склалася. Медитація, терпляче споглядання і спокійні міркування повернуть вам стан миру і спокою.
Це час терплячого очікування і перемикання уваги на себе. Іноді слушні поради можуть допомогти вашим пошуків внутрішнього розуміння. Виділіть час для того, щоб зосереджено поміркувати про справи. Будьте терплячі, якщо вам належить прийняти розсудливе рішення. Швидше за все, відповідь знаходиться в вас самих, але, якщо ви заплуталися, попросіть ради у мудрого і більш досвідченої людини.
Зараз хороший час для того, щоб серйозно вивчити те, що вас цікавить. Скористайтеся радою, отриманим з надійного джерела.
Люди, які можуть вплинути на вас, або на ваше життя в цей період
Духовні радники. Мудрі люди. Вчителі або наставники. Гуру. Відлюдники. Ченці. Черниці. Літні люди. Шукачі мудрості. Ті, кому необхідно перепочити і зібратися з думками, щоб розібратися в ситуації. Ті, хто вміють терпляче чекати. Люди, які перебувають в добровільній ізоляції. Люди, здатні дати розумну пораду. Лікарі. Знахарі.