Гороскоп на 2019 рік

Рік пройде під знаком Юпітера в Стрільці – він буде гарний для всіх, особливо для тих людей, які не стоять на місці, а йдуть вперед. 1-5 січня з’явиться відчуття, що вас позбавляють внутрішньої свободи, але як тільки Уран перестане бути ретроградним, воно пройде. В іншому, зима пройде в атмосфері успіху і оптимізму, яку несе нам Юпітер. Це відмінний час, щоб розширювати свої “межі”: заводити нові ділові та особисті контакти, будувати кар’єру, подорожувати, спілкуватися з іноземцями, підвищувати кваліфікацію, вчитися. Березня пройде під знаком ретроградного Меркурія, але це не привід сумувати. Пригальмуєте з контактами і поїздками, не починайте нових справ, а закінчуйте старі, керуйтеся народною мудрістю “Сім разів відміряй – один раз відріж”, і у вас все буде відмінно. До речі, Меркурій буде ретроградним ще двічі в році: з 8 липня по 1 серпня і з 31 жовтня по 20 листопада. З 11 квітня буде непросто тим, хто мріє піднятися по соціальних сходах. Період триватиме до середини серпня – це відмінний привід відкласти плани по захопленню Всесвіту на осінь, а замість цього гарненько відпочити. З 1 травня Сатурн стає ретроградним аж до 17 вересня – настає відмінний момент для того, щоб підвищити свою кваліфікацію і зайнятися особистісним зростанням. Влітку пам’ятайте про ретроградном Меркурії і ретельно плануйте поїздки на відпочинок, щоб не бігти за літаком по злітній смузі. З 24 червня по 24 листопада астрологи радять медитувати, занурюватися в себе і своє минуле, щоб знайти ресурс на майбутнє. З 11 липня приділіть більше уваги коханій людині, щоб попередити кризу в стосунках під впливом ретроградного Хирона. Кава в ліжко, ніжний поцілунок, грайлива СМС-ка в обідню перерву – і вашим відносинам не страшні ніякі ретроградні планети. 17-19 вересня треба займатися кар’єрою, планувати і ставити цілі. Якщо говорити відверто, вересень краще провести на самоті, уникаючи скупчень народу будь то корпоративи або рок-концерти. До 24 листопада не можна плисти за течією, а то бурхливий потік життя понесе вас незрозуміло куди. У грудні Уран знову, як і на початку січня, стане ретроградним, але ви його особливо і не помітите в святковій метушні підготовки до Нового 2020 року.

Таро прогноз на 2019 рік Овен

Овен

Смерть

13 Смерть

Цей рік буде означати важливий етап у вашому житті. Щось пройде або закінчиться, щось втратить колишній сенс або форму, а вам доведеться попрощатися з цим, щоб дати місце чомусь новому. Тому краще відпустити від себе те, чого втримати ніякими зусиллями вже не вийде. Спробуйте, нарешті, позбутися поганих або шкідливих звичок, звільнитися від того, що більше не приносить вам користі.
Карта «Смерть» говорить, що чим більш усвідомлено і легко ви розлучитеся з минулим, тим швидше у вашому житті зможе проявитися щось нове. Якщо з минулим буде шкода розлучатися, або якщо майбутнє здасться вам занадто невизначеним, то варто просто трохи потерпіти, адже це – нормальні людські почуття, і їх не потрібно ні посилено пригнічувати, ні ретельно маскувати.
Робота і фінанси. Тут «Смерть» найчастіше віщує закінчення вашої теперішньої діяльності. Карта рекомендує попрощатися з тією посадою або роботою, до яких ви звикли, внутрішньо звільнитися від них, щоб підготуватися до того нового, що чекає попереду. Однак, не квапте події, дайте собі час, щоб спокійно підвести підсумки і запитати себе, чи всі ви зробили з того, що повинні були.
Особисті взаємини. Карта каже про кінець чергового етапу в розвитку відносин, що найчастіше означає розставання з колишнім партнером. Навіть якщо воно дуже болісно, ​​уникнути його неможливо.
Стан здоров’я. У цій області карта передбачає повне відновлення здоров’я, відновлення і одужання, яке дасть нове ставлення до життя і до себе.
Головна порада карти. Розпрощайтеся зі своїм минулим, щоб вже на іншому рівні вибудувати нове життя.


Таро прогноз на 2019 рік Тілець

Тілець

Помірність

14 Помірність

Карта «Помірність» говорить, що в цьому році ви можете повністю покластися на свого Ангела-хранителя. У чому б не складалися ваші плани, він вкаже вам правильний шлях. Якщо вас мучать сумніви і протиріччя, якщо ви не знаєте, як вибратися зі складної життєвої ситуації, – не переживайте і заспокойтеся: шлях для вирішення цих проблем знайдеться, і перед вами відкриється несподіваний вихід. Тому, для вас головне в цьому році, – зберігати спокій, вихід з глухого кута буде знайдений, яка здавалася нерозв’язною проблема подолана, а опір вичерпано.
Робота і фінанси. На цьому рівні карта «Помірність» говорить, що в майбутній період часу до роботи потрібно буде підходити збалансовано і методично. Тоді всі завдання, які раніше вирішувалися тільки в порядку авралу і моторошного стресу, будуть виконуватися спокійно і без напруги. Карта натякає вам на режим економії в фінансах, і якщо ви мрієте про великий багатстві, то вона навряд чи порадує вас. Однак, збалансованість між заробітком і витратами, вона обіцяє.
Особисті взаємини. У майбутньому році вас чекає період щасливого єднання душ, дружби, довіри і взаємності. Але це можливо лише в тому випадку, якщо для вас головним стане не успіх у зовнішньому світі, а тонкість і теплота відносин з партнером, що не показне благополуччя сім’ї, а скромність і простота всередині її. Якщо ж ви в даний момент самотні, то карта «Помірність» пророкує вам нове знайомство, початок нових відносин.
Стан здоров’я. Тут карта передбачає вам гарне самопочуття.
Головна порада карти. Зберігайте спокій і холоднокровність. Вірте, що шлях, по якому ви йдете, буде наповнений для вас глибоким змістом, а ваш Ангел-охоронець завжди допоможе вам.


Таро прогноз на 2019 рік Близнюки

Близнюки

Диявол

15 Диявол

Карта «Диявол» говорить, що в цьому році вам доведеться заглянути глибоко в себе, і при цьому на світло може вийти таке, чого ви ніяк не очікували, або раптом те, що ви вважали одним, виявиться зовсім іншим. В даному випадку – це темна, тіньова сторона особистості, яка змушує робити вчинки, про які потім доводиться гірко шкодувати.
Все, що від вас буде потрібно, – це кинути шукати винних і, потрапивши в чергову неприємну ситуацію, просто запитати себе, – як таке могло статися. Спробуйте визначити істинний масштаб своєї нестриманості, проведіть аналіз найтемніших сторін своєї душі, які постійно намагаються знайти в вас слабину. Відведіть їм відповідне місце і визначте для себе, як саме варто на них реагувати, щоб це не виходило за прийнятні рамки.
Робота і фінанси. У цій області карта «Диявол» передбачає, що ваші моральні підвалини, ваші переконання і добрі наміри піддадуться серйозному випробуванню, навіть, можна сказати, спокусі. У вас з’явиться можливість досягти матеріального добробуту, але далеко не найчистішими і чесними способами.
Особисті взаємини. У цій сфері карта віщує вам дражливий флірт, багатозначні обіцянки, чуттєву пристрасть. Однак, і тут вона є, перш за все, застереженням: вам належить грати з вогнем і вкрай складно буде не обпектися.
Стан здоров’я. Тут можливе погіршення стану через залежностей, поганих звичок, неправильного способу життя, самопотакання.
Головна порада карти. Забудьте про залежностей, перестаньте підкорятися обставинам і вільно йдіть по дорозі, до якої призведе голос вашого серця.


Таро прогноз на 2019 рік Рак

Рак

Вежа

16 Вежа

Майбутній рік може стати для вас часом звільнення, якщо, звичайно, ви самі захочете від чогось звільнитися. Перевірте, чи не занадто вузько і однобічно ви підходите до якихось речей, чи не занадто примарні ті цінності, якими ви так дорожите? Якщо ви помітите, що тут виникає конфлікт, – відступите, дайте всьому йти своєю чергою, тому що чим більше ви будете боротися, тим швидше ситуація змусить вас здати позиції.
Знайдіть в собі сміливість вирватися з полону старих уявлень, правил і обставин. Поставтеся до цих змін не як до безглуздого удару долі, а як до необхідної зміні курсу і вирішального кроку на шляху подальшого зростання.
Робота і фінанси. У цій області карта «Вежа» віщує можливу зміну роботи або звільнення, закриття фірми або, в більш спокійній ситуації, несподіваний крах планів, які здавалися цілком надійними. Але, яким би нищівним не відображено вам такий удар, незабаром ви відчуєте, що вибралися, нарешті, з в’язниці, хоча раніше вона здавалася вам досить затишною.
Особисті взаємини. У цій сфері карта може передвіщати крах колишніх взаємин, що видавалися стабільними і незмінними, або дуже суворе випробування любові чи дружби, після якого думка про близьких змінюється.
Стан здоров’я. Тут карта передбачає «раптові» хвороби – переломи, травми, нещасні випадки, поранення, опіки.
Головна порада карти. Перестаньте чіплятися за старі звички. Знайдіть в собі сили для рішучого прориву, розсуньте тісні рамки, звільнитеся з в’язниці повсякденності, і тоді ви знайдете нові цілі і можливості.


Таро прогноз на 2019 рік Лев

Лев

Зірка

17 Зірка

Майбутній рік характеризується для вас найсприятливішим поєднанням світил. Можете сміливо будувати плани на майбутнє і приступати до справ, які передбачають довгострокову перспективу. А якщо у вас тільки недавно закінчилася чорна смуга в житті або ви вийшли із затяжної кризи, значить, для вас, тим більше, настає період нових надій і починань. Як правило, це стосується любові і взаємин з партнером.
Погляньте на свою ситуацію з вищою точки зору, і ви побачите, скільки хорошого ще чекає вас попереду, і якими величезними можливостями для цього ви маєте.
Робота і фінанси. У цій області карта «Зірка» говорить, що ви стоїте на порозі зовсім нової кар’єри. Це може бути як продовження вашої попередньої роботи, так і перехід до чогось абсолютно нового. Будь-які переговори, союзи, проекти, що складаються в цей період, обіцяють вам удачу на довгий час вперед.
Особисті взаємини. У вас будуть відбуватися зустрічі, знайомства, зав’язуватися контакти, на перший погляд, – випадкові, але, як з’ясується пізніше, надзвичайно важливі, які будуть мати наслідки в протягом багатьох років.
Стан здоров’я. Тут карта передбачає вам цілком добре самопочуття.
Головна порада карти. Упевнено йдіть своєю дорогою, сподіваючись на щасливий результат подій, але при цьому не забувайте, що кожен пожинає те, що він сам посіяв.


Таро прогноз на 2019 рік Діва

Діва

Місяць

18 Місяць

У майбутньому році вас чекає важкий шлях в нову, незвідану даль, що лежить за порогом страху. У разі успіху результат перевершить всі ваші найсміливіші очікування. Однак, не варто пускатися в якісь сміливі пригоди, не варто випробовувати себе на міцність. Це карта-застереження, що говорить, що необхідно проявити обережність, а прагнення уникнути небезпеки має стати для вас головним.
Доведеться стежити за кожним своїм кроком, так як ризик збитися зі шляху дуже високий. Це може бути важким завданням, наприклад, якщо перед очима замаячіє какя-то принадна перспектива. Не варто применшувати очікують вас труднощі або закривати на них очі. Потрібно просто тверезо оцінити ризик і не втрачати самовладання. Ретельно продумайте всі етапи і робіть справу поступово, але рішуче, не впадаючи ні в безнадійне зневіру, ні в зайвий героїзм.
Робота і фінанси. У цій області карта «Місяць» віщує нестабільність в роботі і невпевненість в завтрашньому дні. Можуть виникнути різні «перехідні» стану, перебудови, реоргранізаціі з туманним майбутнім, оскільки по ходу справи спливуть абсолютно непередбачені обставини і розкриються больові точки, про які ніхто не підозрював.
Особисті взаємини. На жаль, в цій області буде присутній якщо не явна брехня, то, як мінімум, якісь приховані мотиви, щось, що партнер вважає за краще зберігати в таємниці. Зрозуміло, це загрожує нещирістю, а вона в свою чергу, – розчаруванням. Тут можлива подвійна гра, елемент лукавства і нещирості, який виникає завжди, коли не можна сказати всю правду.
Стан здоров’я. Можливий глибокий психологічний криза або клінічна депресія, коли необхідна допомога фахівця.
Головна порада карти. Ідіть без страху крізь темряву ночі і власні страхи, і ви прийдете до пізнання себе.


Таро прогноз на 2019 рік Терези

Терези

Сонце

19 Сонце

У майбутньому році перед вами відкриється сонячна і світла сторона життя. Всі сумніви і страхи, які турбували вас до сих пір, остаточно відійдуть у минуле. Їм на зміну прийдуть любов до життя, віра в себе і впевненість у завтрашньому дні. Ви будете щасливі постійно відчувати себе в центрі подій. Як великодушно і щедро життя в цьому році буде обдаровувати вас, так і ви будете обдаровувати інших.
Постарайтеся використовувати цей сприятливий період, щоб залагодити всі конфлікти, а для цього зробіть крок до примирення. Така відкритість і щирість приверне людей на вашу сторону, і це допоможе вам як в роботі, так і в особистому житті. Якщо ви приймете ці подарунки долі із вдячністю і потрібним смиренням, то вам не буде загрожувати небезпека своїм зарозумілість відштовхнути від себе оточуючих.
Робота і фінанси. У цій області карта «Сонце» передбачає, що робота буде доставляти вам радість, в колективі запанує тепла, дружня атмосфера, з партнерами, начальством і колегами складуться хороші стосунки.
Особисті взаємини. Тут карта передбачає вам самі безхмарні і теплі відносини, відсутність проблем і різноманітні радості життя. На глибинному рівні, – це великодушність, альтруїзм, вміння дарувати себе, анітрохи при цьому не втрачаючи. Партнери піклуються одне про одного, між ними панують взаєморозуміння і любов.
Стан здоров’я. У цій сфері карта гарантує вам великий запас життєвої енергії, міцне здоров’я, хорошу фізичну форму.
Головна порада карти. Вам необхідно впевнено почати те, в чому вже назріла необхідність, так як зараз ви володієте всіма необхідними для цього знаннями, здібностями і силою.


Таро прогноз на 2019 рік Скорпіон

Скорпіон

Суд

20 Суд

Карта «Суд» передбачає, що в цьому році вам доведеться «отримати скарб», що б це для вас не означало. Ви можете або знову знайти щось цінне, яке вважали безповоротно втраченим або загиблим, або ж придбати щось нове, настільки значне і важливе, про що ви навіть не могли мріяти. Якщо вам до сих пір доводилося страждати від чогось або в вашому житті була чорна смуга, то в цьому році ви зможете надовго позбутися від страждань і проблем.
Робота і фінанси. У цій області карта «Суд» передбачає великі зміни. Настане якась вирішальна фаза, часто пов’язана з відходом або переходом на іншу роботу. У будь-якому випадку, ви сприймете ці зміни і як звільнення, і як можливість зазирнути вглиб себе, щоб зрозуміти, в чому полягає ваше справжнє покликання.
Особисті взаємини. Ви знаходитесь на порозі відкриття «скарби» або в вашому теперішньому союзі, або, якщо ви в даний час самотні, то в майбутньому союзі з іншою людиною. Це станеться, завдяки глибоким внутрішнім змінам, коли вам стане ясно, що саме до цих пір заважало вам знайти свою справжню любов.
Стан здоров’я. У цій області карта передбачає вам гарне самопочуття.
Головна порада карти. Вас чекає позбавлення або порятунок, якщо ви зумієте проявити терпіння і покладайтеся на свою інтуїцію і внутрішній голос.


Таро прогноз на 2019 рік Стрілець

Стрілець

Мир

21 Мир

Карта «Мир» передбачає, що в цьому році вам буде надана шанс знайти, нарешті, своє справжнє місце в цьому світі, знайти своє щастя і радість в житті. Неважливо, чи йде мова про нове житло або про любов і дружбу, завдяки яким ви відчуєте себе щасливим. Ви будете насолоджуватися цим новим притулком. Може йтися і про новий рівень свідомості, про духовне пристановище, де ви будете почувати себе комфортно.
Цього року всі сфери вашого життя складуть єдине, гармонійне ціле. Ця цілісність знайде своє вираження і в повсякденному житті: ви будете почувати себе в злагоді і гармонії з собою і з усім світом.
Робота і фінанси. У цій області карта «Мир» віщує радість від блискуче виконаної роботи, щирість і гармонію у відносинах з колегами, а іноді і контакти із зарубіжними колегами або поїздки за кордон.
Особисті взаємини. Ваш союз з партнером – справжній рідний дім для вас обох, або, якщо ви поки самотні, то в наступному році ви зустрінете людину, яка стане для вас супутником життя. Союз, який віщував цією картою, ніколи не буває короткочасним, неміцним «курортним романом», – це завжди щось тривале, глибокий зв’язок або шлюб, яке відіграло важливу роль у вашому житті.
Стан здоров’я. Вас очікують підйом життєвих сил, можливість зарядитися новими енергіями. Попереду – довге життя і відмінне здоров’я.
Головна порада карти. Знайдіть своє місце в житті, і це приведе вас до духовного зростання і самовдосконалення.


Таро прогноз на 2019 рік Козеріг

Козеріг

Смерть

13 Смерть

Цей рік буде означати важливий етап у вашому житті. Щось пройде або закінчиться, щось втратить колишній сенс або форму, а вам доведеться попрощатися з цим, щоб дати місце чомусь новому. Тому краще відпустити від себе те, чого втримати ніякими зусиллями вже не вийде. Спробуйте, нарешті, позбутися поганих або шкідливих звичок, звільнитися від того, що більше не приносить вам користі.
Карта «Смерть» говорить, що чим більш усвідомлено і легко ви розлучитеся з минулим, тим швидше у вашому житті зможе проявитися щось нове. Якщо з минулим буде шкода розлучатися, або якщо майбутнє здасться вам занадто невизначеним, то варто просто трохи потерпіти, адже це – нормальні людські почуття, і їх не потрібно ні посилено пригнічувати, ні ретельно маскувати.
Робота і фінанси. Тут «Смерть» найчастіше віщує закінчення вашої теперішньої діяльності. Карта рекомендує попрощатися з тією посадою або роботою, до яких ви звикли, внутрішньо звільнитися від них, щоб підготуватися до того нового, що чекає попереду. Однак, не квапте події, дайте собі час, щоб спокійно підвести підсумки і запитати себе, чи всі ви зробили з того, що повинні були.
Особисті взаємини. Карта каже про кінець чергового етапу в розвитку відносин, що найчастіше означає розставання з колишнім партнером. Навіть якщо воно дуже болісно, ​​уникнути його неможливо.
Стан здоров’я. У цій області карта передбачає повне відновлення здоров’я, відновлення і одужання, яке дасть нове ставлення до життя і до себе.
Головна порада карти. Розпрощайтеся зі своїм минулим, щоб вже на іншому рівні вибудувати нове життя.


Таро прогноз на 2019 рік Водолій

Водолій

Помірність

14 Помірність

Карта «Помірність» говорить, що в цьому році ви можете повністю покластися на свого Ангела-хранителя. У чому б не складалися ваші плани, він вкаже вам правильний шлях. Якщо вас мучать сумніви і протиріччя, якщо ви не знаєте, як вибратися зі складної життєвої ситуації, – не переживайте і заспокойтеся: шлях для вирішення цих проблем знайдеться, і перед вами відкриється несподіваний вихід. Тому, для вас головне в цьому році, – зберігати спокій, вихід з глухого кута буде знайдений, яка здавалася нерозв’язною проблема подолана, а опір вичерпано.
Робота і фінанси. На цьому рівні карта «Помірність» говорить, що в майбутній період часу до роботи потрібно буде підходити збалансовано і методично. Тоді всі завдання, які раніше вирішувалися тільки в порядку авралу і моторошного стресу, будуть виконуватися спокійно і без напруги. Карта натякає вам на режим економії в фінансах, і якщо ви мрієте про великий багатстві, то вона навряд чи порадує вас. Однак, збалансованість між заробітком і витратами, вона обіцяє.
Особисті взаємини. У майбутньому році вас чекає період щасливого єднання душ, дружби, довіри і взаємності. Але це можливо лише в тому випадку, якщо для вас головним стане не успіх у зовнішньому світі, а тонкість і теплота відносин з партнером, що не показне благополуччя сім’ї, а скромність і простота всередині її. Якщо ж ви в даний момент самотні, то карта «Помірність» пророкує вам нове знайомство, початок нових відносин.
Стан здоров’я. Тут карта передбачає вам гарне самопочуття.
Головна порада карти. Зберігайте спокій і холоднокровність. Вірте, що шлях, по якому ви йдете, буде наповнений для вас глибоким змістом, а ваш Ангел-охоронець завжди допоможе вам.


Таро прогноз на 2019 роки Риби

Риби

Диявол

15 Диявол

Карта «Диявол» говорить, що в цьому році вам доведеться заглянути глибоко в себе, і при цьому на світло може вийти таке, чого ви ніяк не очікували, або раптом те, що ви вважали одним, виявиться зовсім іншим. В даному випадку – це темна, тіньова сторона особистості, яка змушує робити вчинки, про які потім доводиться гірко шкодувати.
Все, що від вас буде потрібно, – це кинути шукати винних і, потрапивши в чергову неприємну ситуацію, просто запитати себе, – як таке могло статися. Спробуйте визначити істинний масштаб своєї нестриманості, проведіть аналіз найтемніших сторін своєї душі, які постійно намагаються знайти в вас слабину. Відведіть їм відповідне місце і визначте для себе, як саме варто на них реагувати, щоб це не виходило за прийнятні рамки.
Робота і фінанси. У цій області карта «Диявол» передбачає, що ваші моральні підвалини, ваші переконання і добрі наміри піддадуться серйозному випробуванню, навіть, можна сказати, спокусі. У вас з’явиться можливість досягти матеріального добробуту, але далеко не найчистішими і чесними способами.
Особисті взаємини. У цій сфері карта віщує вам дражливий флірт, багатозначні обіцянки, чуттєву пристрасть. Однак, і тут вона є, перш за все, застереженням: вам належить грати з вогнем і вкрай складно буде не обпектися.
Стан здоров’я. Тут можливе погіршення стану через залежностей, поганих звичок, неправильного способу життя, самопотакання.
Головна порада карти. Забудьте про залежностей, перестаньте підкорятися обставинам і вільно йдіть по дорозі, до якої призведе голос вашого серця.

Comments are closed.