Таро гороскоп Близнюки

Близнюки (21. 5.–20. 6.)

Таро гороскоп на тиждень 01.07 – 07.07

Повішений

Карта Повішений Дванадцять Старший Аркан Таро

Таро гороскоп Близнюки. Одна карта.

Зараз найкращий час для того, щоб призупинити свої дії. Вам потрібно переглянути своє ставлення, свої цілі і пріоритети, щоб не звернути з шляху. Вам здається, що час тягнеться повільно і зараз ви живете як в сповільненій зйомці. В даний час у вашому житті настав період випробувань, який диктує необхідність засвоєння якихось уроків.
Ви переживаєте перехідний період, усвідомлюючи, що застрягли на півдорозі від старого до нового. Але ви здатні на те, щоб самовіддано зайнятися значним проектом або втіленням в життя своїх бажань. Перед вами відкривається унікальна перспектива, яку інші просто не розуміють або не цінують.
Можливо, ви повинні відпустити щось зі свого життя або ж принести що-небудь в жертву для того, щоб досягти найвищої мети. Вам потрібно відмовитися від старого, щоб розчистити дорогу новому. Можливо, ви пожертвуєте власними егоїстичними бажаннями заради любові до ближнього. Можливо, ви захочете припинити якісь відносини, так як розумієте всю їх безперспективність.
Час, проведений в спогляданні, відпочинку, розслабленні і роздуму, окупить себе сторицею. Можливо, ви занадто сильно через чогось переживали, і зараз вам потрібно звернутися до вищих сил, але, швидше за все, оточуючі не зрозуміють вас.
Люди, які можуть вплинути на вас, або на ваше життя в цей період
Ті, хто самовіддано присвячують себе реалізації певної мети. Люди, які відходять від життєвої суєти для того, щоб зайнятися медитацією. Ті, хто здатні знайти в собі сміливість змінитися. Пацієнт лікарні. Духовна людина. Святий.

Можна подивитися гороскоп на рік

Можна зв’язатися щоб скласти індивідуальний гороскоп.